/ Gündem

Öğretmen Dizisi Ne Zaman Başlayacak Oyuncuları Kimler Konusu Nedir ?

26 Şubat 2020
A

Öğretmen dizisi için geri sayım başladı. İddialı konusu ve güçlü kadrosuyla Öğretmen dizisi herkesin dikkatini çekeceğe benziyor. Peki öğretmen dizisi oyuncuları kimler? Öğretmen dizisi yorumları, Öğretmen dizisi nereden uyarlama, Öğretmen dizisi konusu nedir? birlikte bakalım.


      Öğretmen dizisi için geri sayım başladı. İddialı konusu ve güçlü kadrosuyla Öğretmen dizisi herkesin dikkatini çekeceğe benziyor. Peki öğretmen dizisi oyuncuları kimler? Öğretmen dizisi yorumları, Öğretmen dizisi nereden uyarlama, Öğretmen dizisi konusu nedir? birlikte bakalım.Öğretmen Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda?

      Merak uyandıran ve dikkat çekici konusuyla eğitimcileri ve öğrencileri konu alan öğretmen dizisi Japon dramasından uyarlama. Dizinin başrol oyuncuları İlker Kaleli, Ceren Monay, Afra Saraçoğlu, Efekan Kan, Elif Ceren Balıkçı, Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Ezgi Gör gibi güçlü isimler. Öğretmen Dizisinin yayın tarihi 4 Mart 2020. Öğretmen dizisinin kaç bölüm olacağı henüz belli değil fakat dizinin japon versiyonu orjinali mini olarak çekilmiş yani 10 bölüm. Çekimleri son hızla devam eden Öğretmen dizisi Fox tv'de başlayacak fragmanı için tıklayınız.Öğretmen Dizisi Konusu

     Öğretmen dizisi adından da anlaşılacağı gibi bir okulda geçiyor. Rüya isimli bir öğrenci ilgilendiği spor dalıyla oldukça başarılıdır fakat hakkında çıkan bazı asılsız doping haberleri ve ardından hissettiği baskı ve ötekileştirmeler öğrenciyi intihara sürükler. Bu olayın peşini bırakmayacak biri vardır. İlker Kalelinin canlandıracağı öğretmen öğrencisini bu olaya sürükleyen olayları araştırmayı ve ortaya çıkarmayı kendine vazife bilerek idealist ve mücadeleci bir kişilik olarak karşımıza çıkar.


YORUMLAR


Yorum Yap


Girilecek rakam : 982629
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.