/ Gündem

10 Yaşındaki Filozof Atakan Dinleyenleri Hayrete Düşürüyor! Atakan Videosu, Atakan Nereli ve Kim?

19 Şubat 2020
A

Sosyal medya'da bir anda konuşulmaya başlayan ve gündeme oturan 10 yaşındaki Atakan videosuyla bir anda gündeme oturdu. Pek çok felsefi kitabı 10 yaşında olmasına rağmen okuyan Atakan Nihilizmden özgür düşünmeden ve felsefik demeçlerden oluşan videosuyla herkesi kendine hayran bıraktı.


     Sosyal medya'da bir anda konuşulmaya başlayan ve gündeme oturan 10 yaşındaki Atakan sosyal medyada videosuyla bir anda gündeme oturdu. Pek çok felsefi kitabı 10 yaşında olmasına rağmen okuyan Atakan Nihilizmden, özgür düşünmeden ve felsefik demeçlerden oluşan videosuyla herkesi kendine hayran bıraktı.

     DNR'da birkaç sosyal medya kullanıcısının dikkatini çeken Atakan 10 yaşında olmasına rağmen okuduğu kitaplar ile bir anda gündeme oturdu. Önemli düşünür ve filozoflardan kitaplar okuyan ve kendi fikirlerini anlatan Atakan sosyal medya kullanıcısının nihilizm sorusuna cevap vererek görenleri şaşkına uğrattı. Üstün zekası ve okumaya karşı düşkünlüğü ile tanınan Atakan twitterda en çok konuşulanlar arasına girdi. Ailesinin maddi imkansızlıkları yüzünden sıradan bir okula giden Atakan için kullanıcılar seferber oldu.     Marmara Park DNR'da keşfedilen Atakan Aristotales, Spinoza, JJ. Rousseau'dan kitaplar okuyor ve felsefeye sosyal bilimlere ilgi duyuyor, kendinden emin ve yaşının çok üstünde konuşmalarıyla herkesi kendine hayran bırakan Atakan özel bir eğitim alması gerekirken sıradan bir okulda eğitim görüyor. Pek çok kullanıcı Atakan'ın iyi bir eğitim alması için yorum yapıyor ve Atakan'a destek oluyor.

ATAKAN NERELİ KİM KAÇ YAŞINDA?

     Atakan İstanbul'da yaşıyor ve bir devlet okulunda eğitim görüyor henüz 10 yaşında, ailesinin maddi imkanlarından dolayı herhangi özel bir yardım almıyor. Vaktinin çoğunu okuyarak araştırarak geçiren Atakan 5 ayda 250 kitap okumuş. Felsefeye özel bir ilgi duyan Atakan Demokrasi ile ilgili yaptığı videosu ile bir anda milyonların sevgisini kazandı.

ATAKAN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ


YORUMLAR


Yorum Yap


Girilecek rakam : 988851
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.