/ Özel Okul

ÖZDER Başkanı Ahmet Akça TV5'de Özel Okulları Konuşuyor

07 Şubat 2020
A

ÖZDER Genel Başkanı aynı zamanda Çözüm Eğitim Kurumlarının genel müdürü Sayın Ahmet Akça eğitimde oldukça önemli bir alan olan "Özel Okulları" tv programında enine boyuna konuşacak. Program TV5'de yayınlanacak.


          ÖZDER Genel Başkanı Sayın Ahmet Akça, 8 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 17.00’da TV5’te Mustafa Aydın’ın sunduğu Mihenk Taşı Programına konuk oluyor. Türkiye’deki Özel Okulların masaya yatırılacağı programda “Özel Okullar Ne Kadar Özel? Özel Okul Ve Kurumların Problemleri Nelerdir? Özel Okulların Türkiye'ye Katkısı Nedir? Özel Okullar Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Neler Bekliyor?” gibi sorular cevap bulacak.Eğitim Sisteminde kendine oldukça geniş bir saha yaratan özel okul kavramı tüm detaylarıyla konuşulup tartışılacak. Özellikle öğretmen ve velileri ilgilendiren programımızda eğiitimin geleceği, özel okulların yapısı ve niteliği gibi aklınıza takılan pek çok konu gündeme gelecek. 

ÖZEL OKULLARIN SORUNLARI NELER?

         Her cumartesi TV5'de yayınlanan Mihenk Taşı her hafta yeni başlıklarla meseleleri ele alıyor. Gündemden hiç düşmeyen eğitim konusu ise sürekli tartışılıyor, konuşuluyor ve zaman zaman irdeleniyor. Neredeyse her aile çocuğunu okutmak ve iyi bir eğitim almasını sağlamak istiyor. Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken bazen doğru mu yapıyoruz diye pek çok kez düşünüp kendimizi sorguluyoruz, uzmanlardan destek alıyor ve maddi imkanları gerekirse bu konuda seferber ediyoruz. Peki aldığı eğitimin kalitesini niteliğini nasıl ölçeceğiz, başarısını ve başarısızlığını neye bağlayacağız? İşte tüm soru ve sorunlarınıza ışık tutacak olan programımızda merak ettikleriniz varsa 8 Şubat cumartesi sizleri programımıza bekliyoruz.

Haberin videosu için tıklayınız YORUMLAR


Yorum Yap


Girilecek rakam : 579457
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.